Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? Odpowiedź w najnowszym kawałku!

i

Autor: olabodnarvs / Def Jam Polska Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? Odpowiedź w najnowszym kawałku!

PREMIERA

Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? Odpowiedź w najnowszym kawałku!

2023-10-31 14:23

Young Igi i Otsochodzi, 2/3 składu OIO, reprezentanci rapowego projektu club2020, raperzy, których nie trzeba nikomu przedstawiać, ich wspólne numery osiągają milionowe odtworzenia. Postanowili ponownie połączyć siły w najnowszym singlu, opowiadając na nurtujące pytania wiernych fanów - "co u artystów"? Grą słów odpowiadają, że wszystko dobrze, znaczy GUCCI, nawiązując do viralowego wywiadu Dody, którą usłyszymy w utworze, czy singiel również stanie się viralem?

Najnowsza piosenka Wszystko Gucci została wyprodukowana przez topowych producentów 2K i Sergiusz. Mają oni na koncie wyśmienite produkcje dla Sobla, Okiego, Kizo, Hodaka, Dziarmy czy Gedza. Kto dłużej śledzi twórczość Igiego, może się domyślić, że duet z 2K to powrót do klasyki, jednak jak sam zapowiada artysta, jest to produkcja zwiastująca nowy etap pracy tylko z dwoma producentami, nowa energia i kolejny solowy album od Young Igiego w Def Jam Recordings Poland.

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Igi - piosenka Wszystko Gucci

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Kamili Cesarskiej oraz Weroniki Biniek znane ze współpracy z takimi artystami jak Mata, Janusz Walczuk, Wac Toja, Trill Pem i wielu innych. Wyjątkowe zdjęcia do klipu zrealizowano między innymi w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ponadto po premierze klipu, Young Igi zaplanował na YouTube - Q&A live z widzami, w którym wraz z producentami nowego utworu, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania fanów.

Waima debiutuje albumem "Cameleo"! Otrzymaliśmy też klip z Okim i Szpakiem

Źródło: Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? Odpowiedź w najnowszym kawałku!