Drake zdradził, jak radzi sobie finansowo. Ten wywiad jest prawdziwym hitem!

i

Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy

Drake zdradził, jak radzi sobie finansowo. Ten wywiad jest prawdziwym hitem!

2023-07-26 14:14

Drake bez dwóch zdań jest jednym z najpopularniejszych twórców ostatnich lat. Śmiało można wywnioskować, że jego zarobki są imponujące. Mężczyzna wziął udział w wywiadzie, podczas którego wyjawił, jak radzi sobie finansowo. Jego słowa zdecydowanie robią ogromne wrażenie. Jak zarabia Drake? Wyjaśniamy!

Przez ostatnie 10 lat, kariera Drake'a robi imponujące wyniki. Mężczyzna pobija rekord za rekordem - jest jednym z najczęściej słuchanych artystów. Każdy jego album odnosi ogromny sukces na całym świecie. Można więc spodziewać się tego, że jego zarobki są równie imponujące, co jego osiągnięcia w branży muzycznej. Podczas - zdecydowanie zabawnego - podcastu z Bobbi Althoff, prowadząca postanowiła zapytać go o to, jak mają się jego finanse. Mężczyzna bez problemu zdradził tę tajemnicę. Jego odpowiedzi można się było spodziewać, jednak bez dwóch zdań warto ją zobaczyć. Ten wywiad jest najprawdziwszym hitem w sieci!

ZOBACZ TAKŻE: Drake dostał na scenie telefonem. Nagrano jego reakcję

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Drake - zarobki

Drake zdecydowanie nie narzeka na to, jak zarabia. Mężczyzna zgarnia miliony na swoich płytach oraz koncertach, które wyprzedają się w mgnieniu oka. Podczas wywiadu z Bobbi Althoff, został zapytany o to, ile ma pieniędzy. Gdy usłyszał to pytanie uśmiechnął się pod nosem i wyznał, że znaczącą ilość. Kobieta nie przepuściła tego tematu i dalej pytała o jego zarobki. Chciała dowiedzieć się, czy w momencie rozmowy, którą przeprowadzali byłby w stanie kupić jej Lamborghini, nie nadszarpując przy tym swojego budżetu. Jego odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości - z całą pewnością na jego koncie roi się od pieniędzy!

ZOBACZ TAKŻE: Drake wstawił zdjęcie z Taylor Swift. Tylko że to nie ona!

Ile masz pieniędzy? - zapytała Bobbi.

Znaczącą ilość - odpowiedział artysta.

Mógłbyś kupić mi w tym momencie Lamborghini? - kontynuowała.

Tak - powiedział, śmiejąc się.

Czy zabolałoby Cię finansowo, gdybyś to zrobił? - dodała.

Nie - wyznał.

Źródło: Drake zdradził, jak radzi sobie finansowo. Ten wywiad jest prawdziwym hitem!