Jan-Rapowanie i Frank Leen z niespodziewaną premierą. Piosenka Widok hitem?

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Jan-Rapowanie i Frank Leen z niespodziewaną premierą. Piosenka "Widok" hitem?

PREMIERA

Jan-Rapowanie i Frank Leen z niespodziewaną premierą. Piosenka "Widok" hitem?

2023-11-09 12:06

Takiego połączenia nikt nie mógł się spodziewać. Jan-Rapowanie i Frank Leen właśnie wydali wspólny singiel „Widok”, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Za muzykę odpowiada producent i wokalista Odys.

W przypadku tego kawałka mamy do czynienia z udanym połączeniem dwóch muzycznych światów. Jan-Rapowanie jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, którego premiery zawsze trafiają na czołowe miejsca list przebojów. Jego ostatni album, wydany w 2022 roku „BUFOR”, pokrył się złotem i ugruntował pozycję rapera na rodzimej scenie.

James Hype i Kim Petras z klubowym hitem na jesień. Tak brzmi "Drums"!

Ta dziewczyna ma głos jak sanah!

Z kolei drugi członek tego duetu, Frank Leen, dał się poznać jako niezwykle utalentowany wokalista i producent, wymykający się gatunkowym i brzmieniowym ramom. W 2023 roku wziął udział w programie RADAR Polska pod szyldem serwisu Spotify i wielkimi krokami zbliża się jego debiutanckie wydawnictwo „Miłość w czasach”, które ukaże się pod koniec listopada.

Jan-Rapowanie i Frank Leen - piosenka Widok

W utworze „Widok” artyści spotkali się na energetycznym, klubowym podkładzie autorstwa producenta i wokalisty Odysa – znanego m.in. ze współpracy z Kukonem, Young Igim czy Gedzem – i trzeba przyznać, że poradzili z nim sobie bez problemu. Efektu tej współpracy można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Źródło: Jan-Rapowanie i Frank Leen z niespodziewaną premierą. Piosenka "Widok" hitem?