Młoda gwiazda z RPA zahipnotyzowała cały świat. Water lekarstwem na chłód!

i

Autor: Sony Music Poland Młoda gwiazda z RPA zahipnotyzowała cały świat. "Water" lekarstwem na chłód!

JESIEŃ W RYTMIE AFROBEAT

Młoda gwiazda z RPA zahipnotyzowała cały świat. "Water" lekarstwem na chłód!

2023-10-26 12:57

Rzadko zdarza się ktoś taki, jak Tyla – 21-letnia piosenkarka i autorka tekstów zahipnotyzowała już cały świat singlem „Water”. Hit zdaje się być lekarstwem na wszechogarniający chłód. Posłuchajcie tego utworu i zakochajcie się już teraz!

Tyla początkowo zaprezentowała piosenkę publiczności Afronation. Producentem singla jest nominowany do nagrody Grammy brytyjski producent i autor tekstów Sammy Soso, który współpracował już z takimi gwiazdami, jak Wizkid i KSI. Wśród współautorów piosenki znaleźli się: Corey Marlon Lindsay-Keay („Girl Next Door” z Ayrą Starr), Ari PenSmith (Beyoncé), Sammy Soso i Mocha. Jej poprzedni singiel „Girl Next Door” we współpracy z Aryą Starr odniósł spory sukces. Utwór liczy dziś ponad 5,2 miliona odtworzeń na Spotify. „Pitchfork” opisał Tylę jako „jeden z przełomów na szybko rozwijającej się scenie Amapiano w RPA”, a „The FADER” nazwał utwór „ciepłą dawką romantycznych lęków”. Billboard umieścił singiel na liście Afrobeats Fresh Picks of the Month i nazwał go „idealnym sposobem na rozkręcenie każdej imprezy tego lata”.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Co za połączenie! The Kid LAROI, Jung Kook i Central Cee w jednym kawałku "Too Much"

Piosenki, które Justin Bieber napisał dla innych artystów

Tyla - piosenka Water

Tyla dała się poznać jako gwiazda ze świetnym stylem – niedawno można było zobaczyć ją w pierwszym rzędzie podczas pokazu mody Dolce & Gabbana w Mediolanie, a także podczas premiery kolekcji H&M Mugler w Nowym Jorku. Muzyka Tyli przekracza wszelkie granice. Przepełnione jej żywą osobowością piosenki oferują innowacyjne podejście do popu i R&B dzięki eksperymentom z południowoafrykańskim Amapiano i imponującym produkcjom.

Tyla - kim jest?

Pochodząca z Johannesburga artystka zadebiutowała na arenie międzynarodowej z singlem „Getting Late” (feat. Kooldrink) oraz „To Last”. To doskonały dowód na jej wszechstronność i wiarę we własne cele. Mimo to, jest w tym nieco beztroski – Tyla nie spodziewała się bowiem, że „Getting Late” przekroczy granice jej kraju, a tym bardziej dotrze do Stanów Zjednoczonych. Ze swojego sukcesu zdała sobie sprawę dopiero wtedy, gdy zdobyła zainteresowanie na TikToku.

Hit z TikToka numerem 1 w klubach na świecie? "Dance For Me" rozgrzeje Was tej jesieni!

Jako 12-latka, Tyla zapisywała piosenki w swoim pamiętniku. Dziś kieruje się przede wszystkim intuicją, która przyciąga tłumy. Wszystko wskazuje na to, że czeka ją świetny 2024 rok – obecnie pracuje nad debiutanckim albumem studyjnym w ramach kontraktu z Epic Records/Fax Records. Pod czujnym okiem zarządu We Make Music i Africa Creative Agency, Tyla jest gotowa osiągnąć sam szczyt.

Poprzedni utwór Tyli, „Been Thinking”, zgromadził miliony odtworzeń i wzbudził zachwyt wielu krytyków. „Pitchfork” porównał go do twórczości Ciary i Rihanny, a „Notion” chwalił go za moc rozgrzania każdego parkietu. Jak słusznie zauważył „NME”: „Utwór płynnie łączy R&B z elementami Amapiano – gatunku pochodzącego z Republiki Południowej Afryki, który łączy afrykańskie melodie, jazz, melodie na fortepian i deep house. To dlatego brzmi tak świetnie, a jego autorka znajduje się w centrum uwagi całego świata”.

Źródło: Młoda gwiazda z RPA zahipnotyzowała cały świat. "Water" lekarstwem na chłód!