Pamiętacie Lepszy Model? Kultowy hit z 2002 roku dostał drugie życie!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Pamiętacie "Lepszy Model"? Kultowy hit z 2002 roku dostał drugie życie!

POSŁUCHAJCIE

Pamiętacie "Lepszy Model"? Kultowy hit z 2002 roku dostał drugie życie!

2023-09-11 11:18

"Lepszy Model ale to UK Garage" z gościnnym udziałem Young Leosi i Mr.Polski już dostępny. Singiel utrzymany w klimacie UK Garage jest coverem hitowej, oryginalnej wersji autorstwa Kasi Klich, za który artystka została nagrodzona fryderykiem ponad 2 dekady temu.

Utwór opatrzony jest niestandardową dla image’u artystów wiejską scenerie, w charakterystycznej dla Młodego Klaksona kolorystyce. Za scenariusz i produkcję klipu odpowiedzialny jest Szymon Golendzinowski wraz z Mateuszem Pietrzakiem, natomiast za nagrania odpowiada Mateusz Nowak – student Szkoły Filmowej w Łodzi. Montażem teledysku zajął się sam Młody Klakson.

Blacha 2115 rapuje o lękach i poszukiwaniu miłości. Oto jego "Jolie Jolie"

Wywiad Bedoes | SUN FESTIVAL RADIO ESKA

Lepszy model 2023 - nowa wersja

Na 2 dni przed zaplanowaną premierą, otrzymaliśmy również statement Młodego Klaksona w sprawie jego prawie 2 letniej przerwy: W tym tygodniu mija dokładnie 20 miesięcy od wydania „Ostatniej Nocki”. Ciężko to sobie wyobrazić kiedy w 2021 potrafiłem wrzucić 2 numery tygodniowo. „Nocka” dała mi poczucie, że Klakson to coś większego niż luźne remixy z bootlegowymi klipami i z dobrym teamem, a świeżość moich remixów mogę wynieść na wyższy poziom. To oczywiście trwa, jak sami widzieliście długo, ale tego czekania już wystarczy.

Źródło: Pamiętacie "Lepszy Model"? Kultowy hit z 2002 roku dostał drugie życie!