Pawbeats zapowiada album Dzienna. Pierwsza piosenka z Zeamsone i Paluchem!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Pawbeats zapowiada album "Dzienna". Pierwsza piosenka z Zeamsone i Paluchem!

WARTO CZEKAĆ

Pawbeats zapowiada album "Dzienna". Pierwsza piosenka z Zeamsone i Paluchem!

2023-09-11 11:32

Pawbeats opublikował klip promujący jego nadchodzący album zatytułowany "Dzienna". Gościnnie w utworze „RYSY” pojawiają się Zeamsone oraz Paluch. Teledysk do najnowszego singla bydgoskiego producenta został zrealizowany w popularnych miejscach wspinaczkowych w Polsce, Słowacji i we włoskich Dolomitach.

Pawbeats, który zapowiedział, że w trakcie promocji swojego albumu będzie na wyprawie w Himalaje, w dzisiejszym klipie wystąpił również w roli „kaskadera” - wraz z alpinistą Kacprem Kłodą wspinali się na Cima Grande oraz Filar Dibony na Grande Torre di Falzarego, a ujęcia z kamer sportowych zostały częścią wideo. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodzący krążek bydgoskiego producenta realizowany będzie z udziałem zespołu Pawbeats Orchestra, a część utworów została nagrana metodą „na setkę”. Pawbeats zakomunikował na swoim social mediach. Do tej pory producent nie zdradził listy gości ani utworów.

Rap 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Wywiad Bedoes | SUN FESTIVAL RADIO ESKA

Pawbeats - zapowiedź płyty Dzienna

Preorder płyty „Dzienna” dostępny jest w trzech formach - CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „MYSTERY BOX”, której zawartość jest nieznana. Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Pawbeats - piosenka Rysy

Źródło: Pawbeats zapowiada album "Dzienna". Pierwsza piosenka z Zeamsone i Paluchem!