Antony Esca i Vłodarski zaskoczyli nowym kawałkiem! Mocny przekaz w piosence Za 10 Lat

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Antony Esca i Vłodarski zaskoczyli nowym kawałkiem! Mocny przekaz w piosence "Za 10 Lat"

POSŁUCHAJCIE

Antony Esca i Vłodarski zaskoczyli nowym kawałkiem! Letni vibe w piosence "Za 10 Lat"

2023-07-15 16:32

„Za 10 Lat” to piosenka z delikatnym gitarowym brzmieniem w połączeniu z nostalgicznym tekstem, zdecydowanie coś czego nie słyszeliście jeszcze u Antonego. Opowiada o szczęśliwym momencie w życiu, który powinien nigdy się nie skończyć. Utwór możecie usłyszeć na antenie Vibe FM.

Antony Esca i Vłodarski działają wspólnie już od dłuższego czasu. To właśnie ten duet odpowiedzialny jest za zeszłoroczny wakacyjny viral “DISS NA BUDZIKI” - do tej piosenki powstało ponad 100 000 filmików na TikToku, a na platformach streamingowych ma ona łącznie prawie 15 milionów wyświetleń. Antony Esca ma tylko 22 lata, a może pochwalić się nie lada osiągnięciami. Artysta długo pracował nad tym, żeby dotrzeć do miejsca, w którym teraz się znajduje.

Post Malone zwolnił tempo. Przejmująca piosenka Overdrive daje do myślenia

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Antony Esca i Vłodarski - piosenka 

Dzisiaj mogę się pochwalić trzema milionowymi utworami, jednym z kilku największych trendów w historii polskiego TikToka oraz zagraniem ogromnej liczby koncertów, za co wszystkim jestem bardzo wdzięczny, mówi Antony Esca.