Antony Esca

i

Autor: materiały prasowe

wywiad

Antony Esca o nadchodzących projektach. Stworzył numer dla wszystkich singli!

2024-02-12 16:06

Antony Esca nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel poświęcony relacjom damsko-męskim. W rozmowie z vibe fm artysta opowiedział nie tylko o najnowszym kawałku "J€&4Ć MIŁOŚĆ", ale i o innych wyczekiwanych przez jego słuchaczy projektach. Będzie się działo!

Antony Esca ani na moment nie zwalnia tempa i prezentuje drugi w 2024 roku utwór. "J€&4Ć MIŁOŚĆ" to kolejny po "BYŁA ZAKOCHANA" czy "CHCIAŁEM SIĘ PRZYTULIĆ" numer, w którym artysta bierze na tapet relacje damsko-męskie. Premiera kawałka stała się pretekstem do spotkania z twórcą, który zdradził, że jego nowy singiel to idealna propozycja dla wszystkich osób, które spędzą tegoroczne Walentynki samotnie. 

Ja chciałem przełamać ten okres walentynkowy, gdy wszyscy będą wrzucać lovesongi, a ja sobie wrzucę numer "J€&4Ć MIŁOŚĆ", bo takie osoby też będą w Walentynki, które jednak nie do końca będą dobrze wspominać ten dzień. Myślę, że taka piosenka może im to umilić - wyjaśnił.

Całą rozmowę z Antonym na temat tego, jak to było, jest i będzie, znajdziecie poniżej. Na fanów twórczości rapera czekają liczne niespodzianki! Jakie? Sprawdźcie, odpalając wywiad.

ANTONY ESCA O NADCHODZĄCYCH PRODUKCJACH I PRZYSZŁOŚCI NA TIK TOKU!!!

Antony Esca - kim jest?

Antony Esca to 23-letni autor tekstów i wykonawca, który na scenie zadebiutował na samym początku 2020 roku. Od początku każdy z jego utworów był rapowany, ale każdy w inny sposób - od spokojnych, chilloutowych brzmień, po numery klubowe. Aktualnie artysta może pochwalić się przede wszystkim wieloma milionowymi numerami - "Rzucam To Trafiam", "Jakie Plany?", "Chciałem Cię Przytulić", a także współpracami z takimi osobami jak Mr. Polska, B.R.O, Filipek czy Magda Bereda, którzy gościli na innych utworach Antonego. To właśnie on, wspólnie z Vłodarskim, stworzył też viralowy hit "DISS NA BUDZIKI", który zebrał kilkadziesiąt milionów wyświetleń na TikToku