Antony Esca

i

Autor: Universal Music

premiery

Antony Esca z walentynkowym numerem dla singli. To kontynuacja miłosnej trylogii

2024-02-09 11:05

“Chciałem Cię Przytulić”, “Była Zakochana”, a teraz “J€&4Ć MIŁOŚĆ”... to brzmi jak ciekawa trylogia twórczości Antonego Esca. Antek chyba faktycznie nie ma szczęścia w miłości. Ostatnie utwory artysty wskazują na niezwykłą telenowelę, która panuje obecnie w jego życiu.

Romantyczna dusza artysty została mocno nadszarpnięta przez pewną kobietę. Możemy domniemać, że ta sytuacja właśnie rozpoczęła pewien, nowy rozdział w historii naszego głównego bohatera. Czyżby teraz nadszedł czas na single era?

Antony Esca to 23-letni autor tekstów i wykonawca, na scenie zadebiutował na samym początku roku 2020. Od początku każdy z jego utworów był rapowany, ale każdy w inny sposób - od spokojnych, chilloutowych brzmień, po numery klubowe.

Aktualnie artysta może pochwalić się przede wszystkim wieloma milionowymi numerami - "Rzucam To Trafiam", "Diss Na Budziki", "Jakie Plany?", "Chciałem Cię Przytulić", a także współpracami z takimi osobami jak Mr. Polska, B.R.O, Filipek czy Magda Bereda, którzy gościli na innych utworach Antonego.