Bażant

i

Autor: Materiały prasowe

Nowości muzyczne

Bażant z nowym albumem "PSYCHOMACHIA". "To moja najlepsza i najbrzydsza płyta"

2024-02-12 13:52

W serwisach streamingowych zadebiutował trzeci album Bażanta zatytułowany "PSYCHOMACHIA". Igor Kwiatkowski, znany pod pseudonimem Bażant, młody raper, który w 2020 roku zyskał popularność w undergroundzie dzięki przebojowemu singlowi z debiutanckiego albumu "Nic Dobrego o Polsce", wraca z nowym, przełomowym dziełem. Bażant określa siebie jako obserwatora społeczeństwa, inspirującego się ludźmi i otaczającym światem.

Bażant w tekstach swoich utworów odnosi się do problemów znanych każdemu młodemu człowiekowi, eksplorując głębokie aspekty ludzkiej egzystencji. Dla fanów muzyki Bażanta, "PSYCHOMACHIA" jest niezwykłą podróżą przez najgłębsze zakamarki ludzkiej psychiki, ujętą w muzyczną formę.

PSYCHOMACHIA to najbardziej osobisty i dopracowany projekt jaki nagrałem. To album, który zawsze chciałem zrobić, ale trochę brakowało mi odwagi. Mówię na nim o rzeczach o których bałem się mówić i brzmię tak, jak nigdy wcześniej nie brzmiałem. To jednocześnie moja najlepsza i najbrzydsza płyta. Oddaje wam całego siebie, bo musiałem to w końcu z siebie wyrzucić. Mam nadzieje, że zrozumiecie. To moja walk, moja PSYCHOMACHIA - opowiada Bażant

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Bażant - tracklista albumu "PSYCHOMACHIA"

  1. W mojej bańce
  2. Matrix
  3. Brud
  4. Perfekcjonista
  5. PUNKROCK
  6. Psychomachia
  7. Studencik
  8. Po 2 stronie lustra
  9. 12 lat
  10. Tyle Chciałem Ci dać (bonus track)