nowości muzyczne

DZIARMA prezentuje “Wifey MIXTAPE”. Jest odważnie i bez kompleksów

2024-02-06 14:40

W piątek 2 lutego ukazał się najnowszy projekt DZIARMY. Do preorderowiczów i na serwisy streamingowe trafił właśnie “Wifey MIXTAPE”, czyli solowy materiał raperki, na który składa się 10 pełnokrwistych i premierowych utworów.

Odważnie, bezpruderyjnie i bez kompleksów. DZIARMA nie odkrywa koła na nowo, tylko serwuje bezczelne stilo, w którym od lat czuje się jak ryba w wodzie. Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 opublikowała swój najnowszy muzyczny projekt, który punktualnie o północy trafił do odsłuchu na wszystkie platformy streamingowe. DZIARMA, z jednej strony jak zawsze bezceremonialna i pewna siebie, a jednocześnie odsłaniająca też bardziej wrażliwą stronę swojej natury. Tę dychotomię znamy już z debiutanckiego albumu raperki, ale na “Wifey MIXTAPE” raperka doprowadziła tę formułę do perfekcji.

Short AMA Pytamy o wszystko Ralpha Kaminskiego - top 3 raperów

Artystka zabiera słuchaczy w świat nie zawsze łatwych decyzji, relacji i charakterów. Pomaga jej w nieliczne, ale sprawnie dobrane grono gości: Książę Mazowiecki z duetu HAŁASTRA, Hodak, Dominika Płonka i Susk. Za produkcję muzyczną “Wifey MIXTAPE” odpowiada Miroff ze wsparciem Hvll, Wuja HZG, Hubiego i Dawida Płonki.“Wifey MIXTAPE” w wersji fizycznej można wciąż zamówić na dziarma.store. Album w wersji CD nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży sklepowej, a jego nakład jest ściśle limitowany. Wydawcą krążka jest 2020 label.