Malik Montana nagrał teledysk z amerykańską gwiazdą rapu! Oto Ostre Pestki

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Malik Montana nagrał teledysk z amerykańską gwiazdą rapu! Oto Ostre Pestki

PREMIERA

Malik Montana nagrał teledysk z amerykańską gwiazdą rapu! Oto "Ostre Pestki"

2023-07-15 16:41

Od premiery ostatniego solowego albumu Malika Montany minęło już kilka miesięcy, ale to nie przeszkadza raperowi w promowaniu go kolejnymi teledyskami. Do sieci właśnie trafił obrazek do utworu „Ostre Pestki”, w którym gościnnie udzielił się jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów – NLE Choppa.

Na swoim najnowszym projekcie Malik Montana zgromadził całą plejadę gwiazd amerykańskiej i europejskiej sceny muzycznej. Jeszcze żadnemu polskiemu raperowi nie udało się nawiązać współpracy z tak liczną reprezentacją czołowych raperów zza Oceanu. Jedną z postaci, która pojawiła się na „Adwokacie Diabła” jest NLE Choppa – pochodzący z Memphis raper, który mimo młodego wieku ma na swoim koncie potężne hity. Największej popularności przysporzył mu singiel „Walk ‘em down”, gdzie udzielił się także Roddy Ricch, ale Choppa współpracował także z Jiminem z niezwykle popularnego k-popowego zespołu BTS.

Lewandowski rapuje z Quebonafide!

Malik Montana - piosenka Ostre Pestki

Wspólny utwór Malika Montany i NLE Choppa nosi tytuł „Ostre Pestki” i już w dniu premiery został bardzo dobrze przyjęty przez fanów rapera. Nic więc dziwnego, że po czasie doczekał się również teledysku, nakręconego przez obu artystów w Londynie. Malik Montana zapowiedział go zaledwie na 4 dni przed premierą, dodając na swoje kanały w mediach społecznościowych filmik z NLE Choppa nagrany podczas niedawnej wizyty amerykańskiego rapera w Warszawie. Klip będzie dostępny o 14:00 na kanale #GM2LTV.