kets4eki

i

Autor: Materiały prasowe

Nowości muzyczne

Najczęściej słuchany polski artysta za granicą z nowym singlem! kets4eki, Britney Manson i asteria w kawałku "BFM"

2024-02-01 14:17

Fani już od października czekali na premierę “BFM”! kets4eki to młody artysta z Polski, któremu udało się odnieść już kilka naprawdę spektakularnych sukcesów. Pod koniec zeszłego roku został ogłoszony przez Spotify #1 najczęściej słuchanym polskim artystą za granicą, a na początku 2024 jego największy hit Hands up! przebił pułap 100 milionów streamów (to 5. polski utwór, któremu się to udało). Miesięcznie słuchają go ponad 3 miliony osób, głównie ze Stanów Zjednoczonych.

kets4eki i asteria są przyjaciółmi, stworzyli razem już dużo numerów i ich duet jest fanom dobrze znany. Jak dołączyła do nich Britney Manson, popularna transseksualna modelka i piosenkarka?

Do współpracy doszło przez 6arelyhuman, który dał Britney znać, że też mieszkam w Warszawie. Napisała do mnie, spotkaliśmy się parę razy wraz z asterią i złapaliśmy po prostu vibe. Zaczęliśmy myśleć nad wspólnym numerem i w końcu umówiliśmy się do studia, bez jakiegokolwiek planu. Na początku mieliśmy robić beat od zera, ale przypomniałem sobie o tym od Pixela. Dlaczego myślę że to hit? Uważam że kawałek bardzo wpada w ucho, ma duże repeat value i sam słucham go na loopie - opowiada o “BFM” kets4eki

kets4eki swoją popularność zawdzięcza ciężkiej pracy oraz niespotykanej płodności artystycznej. W swoich social mediach nie pokazuje twarzy, a jego tajemniczość działa jak magnes na fanów.