Wygraj bilety na Clout Festival 2.0 i baw się razem z nami!

i

Autor: Clout Festival / materiał prasowy Wygraj bilety na Clout Festival 2.0 i baw się razem z nami!

WEŹ UDZIAŁ

Wygraj bilety na Clout Festival 2.0 i baw się razem z nami!

2023-07-05 0:11

Jeśli jesteście prawdziwymi miłośnikami muzyki i marzycie o niezapomnianej przygodzie na najbardziej wyczekiwanym festiwalu, to ta wiadomość jest dla Was! Przygotujcie się na ekscytujące wyzwanie, które da Wam szansę zdobycia darmowych biletów na ten niepowtarzalny muzyczny event, jakim jest Clout Festival! Co trzeba zrobić? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Chcecie bawić się na Clout Festival? Kręcą was takie gwiazdy, jak Coi Leray, Lil Uzi Vert czy Rae Sremmurd i marzycie, by bujać się w rytm ich kawałków serwowanych na żywo? To bardzo dobrze trafiliście! Ogłaszamy konkurs, w którym musicie przekonać nas, dlaczego to właśnie wy powinniście pojawić się na Clout Festival 2.0 w Warszawie. Zasady naszej zabawy są banalnie proste!

Clout Festival 2023 - kiedy jest i kto wystąpi? Rapowe gwiazdy zrobią show w Polsce!

Clout Festival 2.0 - wygraj bilety

Zabawa polega na nagraniu krótkiej głosówki, w której odpowiecie na pytanie, na jakiego artystę z Clout Festival 2.0 czekacie najbardziej i dlaczego. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy powinniście stać w pierwszym rzędzie podczas tego elektryzującego festiwalu! Nagrania możecie wysłać na nasz profil na Facebooku - VIBE FM lub na Instagrama: @vibefmpl.

Niebo jest granicą, więc wykorzystajcie swoją wyobraźnię i dajcie nam znać! Wszystkie nagrania zostaną ocenione przez profesjonalne jury, Ewę Ekwę i Dawida Kowalczyka, którzy dokładnie przeanalizują każde zgłoszenie. Nasi prowadzący nagrodzą zwycięzców biletami podczas audycji w godzinach 15:00 do 18:00, w środę 5 lipca, w czwartek 6 lipca i w piątek 7 lipca. Wybór nie będzie łatwy, ale najlepsze nagrania zostaną nagrodzone zestawem darmowych biletów na ten wyjątkowy festiwal muzyczny. To jest wasza szansa na niezapomniane chwile, spotkania z ulubionymi artystami i doświadczenie prawdziwego muzycznego uniesienia!