Zuzmen z vibe fm wygrała konkurs Kacpra Blonsky'ego! To tam poleci z polskim Crusherem

i

Autor: www.instagram.com/kacperblonsky/ // Zuza Lemieszek (archiwum prywatne)

SZCZEGÓŁY

Zuzmenka z vibe fm wygrała konkurs Kacpra Blonsky'ego! To tam poleci z polskim Crusherem

2024-02-01 19:41

Kacper Blonsky po kilku tygodniach rozstrzygnął konkurs, w którym brało udział kilkaset osób. 1 lutego przekazał bardzo dobre informacje. Zuza Lemieszek wygrała i to ona poleci na wakacje z wykonawcą piosenki "Cuba Libre". Czym prezenterka vibe fm zachwyciła największego polskiego Crushera? Gdzie wspólnie polecą? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Cuba Libre - piosenka Kacpra Blonsky'ego
  2. Zuza z vibe fm - wygrana u Kacpra Blonsky'ego!

Zuzmenka, której audycji możecie słuchać w każdą środę od godziny 12:00, wygrała konkurs organizowany przez Kacpra Blonsky'ego! Zadanie było bardzo proste, ale nasza prezenterka podeszła do jego wykonania bardzo kreatywnie. Postanowiła zabrać wszystkich do naszego "vibe'owego" studia, pokazać, jak wygląda radio od środka, ale przede wszystkim opowiedzieć o piosence "Cuba Libre" i zapowiedzieć ją na naszej antenie.

Cuba Libre - piosenka Kacpra Blonsky'ego

Utwór "Cuba Libre" dołączy do propozycji vibe 20, listy hitów vibe fm i to od Was zależy, czy trafi do ścisłego zestawienia. Głosujecie 24/7 - TUTAJ, a kolejne zestawienie w piątek od godziny 18:00. Swoją drogą proces powstawania utworu "Cuba Libre" można zobaczyć na vlogu artysty dostępnym na jego kanale YouTube. Kacper zaprosił do współpracy przy tym kawałku grupę uznanych raperów i raperek, takich jak Young Leosia, Bambi, Kinny Zimmer, Waima i… weterana sceny - TEDE. Za jego produkcję z kolei odpowiadają francis i Kaptur.

Martin Lewandowski o rekordowej wypłacie dla Adamka i Khalidova, KSW Epic, Szpilce i Pudzianowskim

Zuza z vibe fm - wygrana u Kacpra Blonsky'ego!

Zuza brała już udział w pierwszej odsłonie konkursu Kacpra Blońskiego, ale wtedy należało zdobyć największą liczbę polubień. Ta sztuka się nie udała, bo rywalizowała z bardzo zasięgowymi influencerami. Teraz chodziło o kreatywność i nasza prezenterka nie miała sobie równych! W nagrodę poleci z Kacprem do Tajlandii. 

Przypominamy, Zuza w vibe fm jest w każdą środę od godziny 12:00!

Kacper Błoński - wygrana

i

Autor: screen z filmu na Instagramie: https://www.instagram.com/stories/kacperblonsky/3293196153189372118/?hl=pl