FAME 22 - kiedy i gdzie? Gala na PGE Narodowym! Takie gwiazdy tu zawalczą

i

Autor: FAME MMA FAME 22 - kiedy i gdzie? Gala na PGE Narodowym! Takie gwiazdy tu zawalczą

HISTORYCZNE WYDARZENIE

FAME 22 - kiedy i gdzie? Gala na PGE Narodowym! Takie gwiazdy tu zawalczą

2024-06-26 8:25

FAME po raz kolejny udowadnia, że w swojej branży nie ma sobie równych. Federacja jako pierwsza w historii freak fightów zorganizuje galę na PGE Narodowym. Wydarzenie na największym stadionie w Polsce odbędzie się już 31 sierpnia tego roku.

Spis treści

  1. Fame MMA 22 - komentarz organizatorów
  2. Fame MMA 22 - kto walczy na Narodowym?

Gala FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. To niewątpliwie wielka niespodzianka dla wszystkich kibiców. Fani freak fightów od niemal czterech lat żywo reagowali na każdą plotkę na temat możliwości zorganizowania gali FAME na największym obiekcie w Polsce. Federacja przez dłuższy czas bardzo dyplomatycznie wypowiadała się na ten temat, ale dziś z dumą może ogłosić, że FAME 22 na PGE Narodowym staje się faktem.

Fame MMA 22 - DATA, KARTA WALK, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 22?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Fame MMA 22 - komentarz organizatorów

Trudno słowami opisać naszą radość. Mniej więcej sześć lat temu odbyła się gala FAME 1 w Koszalinie. Gdyby w tamtym momencie ktoś mi powiedział, że w 2024 roku zorganizujemy galę na PGE Narodowym, nie uwierzyłbym. Teraz jesteśmy jednak już zupełnie inną marką. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim współpracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam się tak rozwijać i realizować nie tylko cele biznesowe, ale również nasze wielkie marzenia. - komentuje współwłaściciel federacji FAME Krzysztof Rozpara.

Fame MMA 22 - kto walczy na Narodowym?

Takiej gali jeszcze nie było! Federacja przygotowała wiele niespodzianek, które sukcesywnie będą ogłaszane w najbliższym czasie. Bez względu na pogodę już teraz możemy być pewni, że dzięki FAME to będzie najgorętsze zakończenie wakacji od wielu lat! Wśród głównych bohaterów mieli być Krzysztof Włodarczyk i Amadeusz Roślik jednak starcie zostało anulowane. Mateusz Borek w Kanale Sportowym potwierdził, że na gali zawalczy Tomasz Adamek. Odbędzie się również turniej w klatce rzymskiej! Bilety do nabycia już od 10 czerwca 2024 r. na platformie famemma.tv.        

Źródło: FAME 22 - kiedy i gdzie? Gala na PGE Narodowym! Takie gwiazdy tu zawalczą