FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

i

Autor: FAME MMA / Facebook FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

SPORT

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

2024-03-11 21:08

Karta walk Fame MMA 21 sprawi, że kibice znów będą tygodniami emocjonować się poszczególnymi starciami. Jedni liczą na debiuty poszczególnych gwiazd internetu, inni na powroty, a jeszcze inni mają ogromną nadzieję, że federacja spełni oczekiwania i zestawienia będą tak mocne, jak miało to miejsce w przypadku dwudziestej odsłony wydarzenia. Kto walczy na Fame MMA 21? Jakie walki na Fame MMA 21? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI
 2. FAME MMA 21 - ZAWODNICY

FAME MMA 21 - karta walk jest mocniejsza niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej gali? Kto walczy na Fame MMA 21? Lista walk zawsze powoduje emocje wśród fanów najbardziej znanych osobowości. Kibice często też patrząc na to, jak wyglądają zestawienia decydują się na kupno wejściówek na galę czy po prostu PPV. Karta walk Fame MMA 21 ma stać na równie wysokim poziomie, jak miało to miejsce w przypadku dwudziestej odsłony wydarzenia. Z tym, ze fani na pewno nie zobaczą turnieju z elektryzującymi starciami i pokaźną gratyfikacją za zwycięstwo. Dużo mówiło się o tym, że w klatce popularnej federacji zadebiutuje Mateusz Kubiszyn. Prywatnie strażak, a zawodowo najlepszy zawodnik w pojedynkach na gołe pięści. 32-latek posyłał na deski kilku poważnych rywali. Z większych nazwisk, jedynie Damian Janikowski znalazł na niego sposób wygrywając ostatecznie przez decyzję sędziów.

Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 21 aktualizowana jest w tym miejscu. Kto walczy na Fame MMA 21? Jakie walki na Fame MMA 18 maja 2024 wywołają duże emocje? Pierwszym ogłoszonym freakfighterem jest Patryk Bandurski. Zawalczy on z legendą ringu, Tomaszem Adamkiem. W klatce możemy zobaczyć Martę Linkiewicz. Dużo mówi się również o powrocie do klatki Klaudii Kołodziejczyk, Alana Kwiecińskiego, czy Tomasza Gromadzkiego.

 • Patryk Bandura Bandurski - Tomasz Góral Adamek
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

FAME MMA 21 - ZAWODNICY

Zawodnicy Fame MMA 21 są zaskoczeniem, czy jednak spodziewaliśmy się tych nazwisk? W walce wieczoru zobaczymy pięściarskie starcie Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim!

Źródło: FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?