FAME MMA

Kubańczyk powróci do FAME MMA? W planach jest głośny rywal

2024-02-26 9:22

Kubańczyk mógł mówić o wymagającym piątku. Raper na początku zagrał koncert w Słupsku, aby następnie wystąpić na studniówce w swoim rodzinnym Stargardzie. Podczas imprezy udało nam się namówić Kubańczyka na kilka słów o nowej muzyce i walce na FAME MMA.

Kubańczyk zapowiada nową muzykę 

Minęło kilka miesięcy od kiedy Kubańczyk uraczył swoich fanów nową muzyką. Cały czas czekamy na pierwsze wydawnictwo rapera w 2024 roku, ale jak się okazuje, to ma pojawić się lada moment!

- Nowa muzyka jest w drodze. Siedzieliśmy teraz w studiu po dłuższym czasie przerwy. Ludzie piszą, że nie wydałem nic od 7 miesięcy, ale chyba musiałem trochę odpocząć. Po ostatnim kawałku Smolastym ruszyliśmy w trasę, zwiedziliśmy całą Polskę, graliśmy na największych imprezach. To była naprawdę wyczerpująca trasa i powiedziałem sobie, że pierwszy raz jeśli mogę, to odpocznę. Natomiast teraz szykują się kawałki, które na pewno będą grane w Radiu Eska! - powiedział nam Kubańczyk 

Raper zdradził, że przed wydaniem nowej muzyki szykuje tajny projekt, o którym usłyszymy już niebawem! 

Czy Kubańczyk powróci do FAME MMA?

Podczas naszej rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o powrót Kubańczyka do FAME MMA. Do tej pory niepokonany w walkach w klatce raper cały czas pozostaje w formie i szykuje się do kolejnego starcia:

- Pod koniec roku szykuje się walka. Jest to głośne nazwisko i mamy już wstępne plany. Chciałbym na początku wydać kilka kawałków ze świetnymi artystami, zagrać trasę koncertową i pod koniec roku zawalczyć - zdradził Kubańczyk 

Ostatnią walkę na FAME MMA Kubańczyk zaliczył w 2023 roku, kiedy wygrał z innym raperem Alberto. 

Kubańczyk szczerze o walce z demonami przed High League 7: Bycie Kubańczykiem nie jest łatwe
Źródło: Kubańczyk powróci do FAME MMA? W planach jest głośny rywal