MODA

Vans i Imran Potato przedstawiają the Knu Skool MTE

2024-04-04 10:30

OTW by Vans, dedykowana platforma, na której Vans współtworzy z pionierami i innowatorami, którzy napędzają kulturę, ogłasza współpracę z nowojorskim projektantem Imranem Potato.

Unikalna perspektywa Imrana, mocno zakorzeniona na pograniczu innowacji i designu, doskonale pasuje do wizjonerskiego sposobu myślenia OTW by Vans. Imran zbudował swoją kreatywną tożsamość, łącząc modę z humorem i szczerością we wszystkim tym, co robi. Projektant, którego koncepcja opiera się na głębokim szacunku Imrana dla Knu Skool, powraca, aby stworzyć nową interpretację kultowej sylwetki.

OTW by Vans i Imran Potato stworzyli Knu Skool MTE, nawiązując do sylwetki inspirowanej skate'ami z lat 90., uaktualnionej o nadmiernie wypchane klinowate języki, wysokiej jakości wodoszczelne zamszowe cholewki, niestandardowe elementy i bieżniki podeszwy zewnętrznej. 

Zainspirowany pościgami Imrana podczas nowojorskich zim i jego pasją do snowboardu, Knu Skool MTE łączy trwałość i formy projektowe, przesuwając granice ekspresji produktu. 

Model OTW by Vans x Imran Potato Knu Skool MTE w kolorze granatowym będzie dostępny w sklepie imranpotato.com i u wybranych partnerów hurtowych od 3 kwietnia 2024 roku. Ekskluzywna czarna kolorystyka będzie również sprzedawana na imranpotato.com.