Alberto zdradził, ile zarobi za walkę w High League

i

Autor: Instagram/Alberto Alberto zdradził, ile zarobi za walkę w High League!

powrót

Alberto zszokował fanów. Szykuje się na duet z Viki Gabor

2024-07-01 15:29

Alberto wtargnął na rapową scenę nagle i nieźle na niej zamieszał. Chociaż w ostatnim czasie było go trochę mniej, nie oznacza to, że zwolnił tempa. Wrócił z dosyć nietypową informacją. Okazuje się, że rozpoczyna współpracę z Viki Gabor. Chyba nikt nie kryje zdziwienia.

Chociaż o Alberto słuch na chwilę zaginął, nie oznacza to, że artysta postanowił się wycofać. Okazuje się, że wrócił do fanów z całkiem mocnym ogłoszeniem, którego chyba nikt do końca się nie spodziewał. Na Instagramowym Q&A zadeklarował, że ma przygotowanych parę numerów. Okazało się również, że połączył swoje siły z Viki Gabor. Ten duet to spore zaskoczenie na obecnej, rapowej scenie. W sieci pojawił się również fragment ich nowego kawałka. Malik Montana postanowił skomentować nadchodzące nowości od Alberto. Wszystko wskazuje na to, że będzie się działo, a wątpliwości nie ma nawet Malik Montana.

Alberto w duecie z Viki Gabor

Na Instagramie Alberto pojawiła się mała zapowiedź tego, co czeka jego fanów już niedługo. Raper zapewnił, że jego chwilowa nieobecność, to tylko cisza przed burzą. W swoim nowym wpisie zapowiedział dumnie: "Wracam po dłuższej przerwie a wraz ze mną Viki Gabor" - czytamy. Zadeklarował również, że już niedługo ogłosi datę premiery, nowego numeru. Zachęcił swoich obserwatorów do nagrywania tiktoków z opublikowanym fragmentem utworu. Wpis Alberto skomentował również Malik Montana. W jego komentarzu pojawiły się trzy emotikonki, przedstawiające płomienie, co może zwiastować tylko jedno - będzie ogień!

Alberto Simao - wzrost, waga, walki, dziewczyna, pochodzenie, dziecko. Kim jest Alberto?

Alberto to tak naprawdę Alberto Simao, polski raper pochodzenia angolskiego. Występuje również jako zawodnik freak fightów. Urodził się 7 lipca w 1993 roku w Moskwie. Jeden z jego najpopularniejszych utworów "Dwutakt", cieszy się ponad 45. milionami odtworzeń na Spotify oraz 40. milionami na YouTube.

Viki Gabor o Sentino i spotkaniu z Alberto. Zachwycona mash-upem Afery!