luksus

Bedoes pochwalił się nowym autem. "Coś takiego widziałem tylko w Pimp My Ride"

2024-06-27 13:24

Nie od dziś wiadomo, że Bedoes lubi zaskakiwać. Jego współpraca z Porsche trwa w najlepsze i to właśnie dzięki niej, raper pochwalił się nowym, spersonalizowanym samochodem. Specjalny system audio i naklejki z napisem "2115" to dopiero początek.

Bedoes stoi ostatnio pod znakiem współpracy z marką luksusowych samochodów Porsche. Na swoim Instagramie pochwalił się nowym, w pełni spersonalizowanym samochodem, który przygotował dla niego niemiecki producent. SUV został wzbogacony o dedykowany system audio, ekrany TV oraz wiele innych dodatków i rzucających się w oczy napisów. Raper nie ukrywa swojego podekscytowania. Takie rzeczy widział tylko w telewizji!

Bedoes pochwalił się spersonalizowaną bryką

Bedoes zamieścił na swoim Instagramie filmik z odbioru nowego auta. SUV Porsche został dla niego specjalnie wykonany. Zawiera dedykowany sprzęt audio, ekrany TV, słuchawki i personalizowane napisy na progach "Bedoes2115", "2115" czy "Roxy2115". Raper nie krył swojego podekscytowania i wielkiej radości, która towarzyszyła mu przy odbiorze luksusowego auta. Wspomniał, że ma nie tylko 500 koni mechanicznych, ale również to, że takie rzeczy widział tylko w telewizji w "Pimp My Ride" i nigdy nie spodziewał się, że takie "cacko" będzie jego. Co tu dużo mówić, z takiego samochodu każdy by się ucieszył. To nie tylko jest jego, ale również zostało pod niego spersonalizowane. Luksus przez duże L! Takie współprace wywołują ogromne wrażenie!

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski zamienili się życiami. Mocny przekaz w piosence "Lustro"

Bedoes to polski raper, założyciel zespołu 2115. Współpracował z takimi artystami jak: Solar, Białas, Blacha, Young Multi, Press, Quebonafide czy Taco Hemingway oraz Lanek. Borys Piotr Przybylski urodził się 21 kwietnia w 1998 roku w Bydgoszczy. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Roksaną Kwiatkowską. Para jest narzeczeństwem.

Bedoes się oświadczył! Co wiemy o raperze i jego ukochanej?