Chivas

i

Autor: Defjam Chivas wydał nowy singiel.

Nowość

Chivas wydał nowy singiel. Oto „Prawie straciłem głos”!

2024-06-18 16:06

Chivas powraca z nowym singlem zatytułowanym „Prawie straciłem głos”. Kilka dni temu artysta ogłosił w swoich mediach społecznościowych nowy etap w swojej muzycznej ścieżce, wzbudzając ogromne zainteresowanie fanów.

Na swoim kanale nadawczym na Instagramie, zaprosił fanów do nowego kanału YouTube i zapowiedział premierę nowego singla. „Prawie straciłem głos” to utwór pełen emocji i głębokich refleksji, który już teraz jest dostępny dla słuchaczy. W utworze Chivas dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami, ukazując drogę, jaką przeszedł, by znaleźć się w obecnym miejscu. Tekst piosenki, pełen szczerości i emocji, odzwierciedla jego walkę z przeciwnościami losu i determinację w dążeniu do celów. To zapowiedź jeszcze bardziej intensywnej obecności artysty na polskiej scenie muzycznej. Premiera tego utworu to nie tylko kolejny krok w jego karierze, ale również manifest jego nieustającej pasji do muzyki i chęci dzielenia się nią z szeroką publicznością.

Era 47 przebiła magiczną granicę odtworzeń! Oki rządzi na Spotify

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Chivas w piosence „Prawie straciłem głos”

Chivas w swoim nowym singlu pokazuje zarówno swoje muzyczne umiejętności, jak i osobistą siłę. Utwór jest pełen introspekcji, a jednocześnie stanowi wezwanie do działania, by jego głos usłyszała cała Polska. Artysta nieustannie się rozwija, a jego muzyka jest tego najlepszym dowodem. Chivas angażuje swoich fanów poprzez media społecznościowe, zapraszając ich do subskrypcji nowego kanału YouTube, gdzie będą mogli śledzić jego dalsze kroki.

„Ciągle żyję w strachu. I to jeszcze z czasów, kiedy spałem na przystanku. A kąpałem się w hotelach, w sumie po całej Polsce. Robiąc za DJ'a i na pierwszej trasie Rockstar. Całe życie w trasie. Chyba się zobaczymy, chociaż nie zapiąłem pasów. Przemierzyłem całą drogę, która nie była prosta. Gotowy na Polskę, niech się przygotuje Polska” - słyszymy w utworze.