HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!

ALE HIT!

HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!

2024-04-12 13:17

Po niewątpliwym sukcesie „Wody Księżycowej”, drugiego z singli promujących projekt, Kubi Producent odsłania kolejne karty swojej drugiej płyty producenckiej. Tym razem utalentowany producent zaprosił do współpracy jedne z najgorętszych ksywek rodzimej sceny rapowej. Young Leosia, Zeamsone i Waima spotkali się w kawałku „Mroczna Komnata”, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk do niego można obejrzeć na naszej stronie.

Hity 2024: To zdecydowanie dobry czas dla Kubiego Producenta, 23-latka z Wadowic, który od blisko dekady jest obecny na rodzimej scenie muzycznej, a na swoim koncie ma współprace z najpopularniejszymi polskimi artystami. Dopiero co został nagrodzony statuetką dla Producenta roku wg publiczności w 2023 roku w plebiscycie Popkillery, a jego autorskie single i płyty, które współprodukował, cieszą się ogromną popularnością.

OKI rozbił bank piosenką "Woda sodowa". Jednocześnie nastała "ERA47"!

Bambi zaczynała w Voice Kids. TO ją podrywał syn Górniak!

Kubi producent - płyta 2024

Obecnie Kubi intensywnie pracuje nad swoim drugim w pełni autorskim projektem, który w internecie jest już znany jako „druga płyta producencka Kubiego Producenta”. Do tej pory ukazały się dwa promujące ją single, „Więcej Życia” z gościnnym udziałem Szpaka i Bedoesa oraz „Woda Księżycowa”, w której pojawili się Fukaj, bambi i stickxr (ten kawałek dotarł do 3. miejsca listy najpopularniejszych polskich utworów na Spotify). Właśnie dziś do sieci trafił kolejny utwór promujący jego nowy album – „Mroczna Komnata” z Young Leosią, Zeamsone i Waimą. Efektu tego nieoczywistego połączenia można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych, na YouTube z kolei trafił teledysk do kawałka w reżyserii Koozy.

Kubi Producent - piosenka Mroczna komnata

Źródło: HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!