Indie oczami Jonatana i Gibbsa. Piosenka Jackpot hitem jak Stan?

i

Autor: Spontan Productions / materiał prasowy Indie oczami Jonatana i Gibbsa. Piosenka "Jackpot" hitem jak "Stan"?

PREMIERA

Indie oczami Jonatana i Gibbsa. Piosenka "Jackpot" hitem jak "Stan"?

2024-04-25 13:33

W sieci pojawił się pierwszy singiel z zapowiadanego producenckiego albumu Jonatana – „Jackpot”. Artysta po raz pierwszy jest tu nie tylko twórcą muzyki, ale również udzielił się wokalnie. Gościnnie w numerze pojawia się także Gibbs.

Nowości Muzyczne 2024: Jonatan i Gibbs ponownie połączyli siły i ponownie wyszło znakomicie! Do piosenki "Jackpot" powstał poruszający teledysk, który jest efektem miesięcznej podróży Jonatana po Indiach. Artysta podczas swojej wyprawy odwiedził m.in. Radżastan, Uttar Pradesh, Goa, Keralę i Dehli. Klip, którego autorem jest Marcin Kopiec z Mort Video możecie zobaczyć poniżej.

Mr. Polska od hitu "Złote Tarasy" ma kandydata na lato! Oto jego "Pin do konta"

Jonatan i Gibbs - piosenka Jackpot

Współpraca Jonatana i Gibbsa jest naturalną konsekwencją ich wcześniejszych wspólnych działań, zapoczątkowanych ponad rok temu przy pracach nad albumem SAFE.

Oficjalna piosenka Euro 2024 - kto śpiewa i jak brzmi? Hymn zagrzeje piłkarzy!

Jonatan, czyli Jonatan Chmielewski, którego możecie znać jako połowa duetu producenckiego MIYO. W ramach tego projektu współtworzył takie hity jak Cały świat z Young Igim, Choker z Bedoesem czy radiowe hity Będzie lepiej z Tymkiem, a także Uzależniony, Smolastego.

Źródło: Indie oczami Jonatana i Gibbsa. Piosenka "Jackpot" hitem jak "Stan"?