Kizo x Bletka

i

Autor: Michał Pańszczyk

gorący duet

Kizo i Bletka rozkręcają swój duet. "PATOPOP Vol. 2" jeszcze w tym roku

2024-06-24 20:43

Kizo i Bletka to jeden z najgorętszych duetów tego roku. Na ich utwory czekają rzesze wiernych fanów. Okazuje się, że ich EPka "PATOPOP" to tylko pierwsza część wspólnej przygody. Wielbiciele mogą wyczekiwać już "PATOPOP Vol.2", który ukaże się jeszcze w 2024 roku! Oto więcej szczegółów.

Kizo i Bletka niemal zdominowali rynek muzyczny w Polsce. Chociaż pod ich najnowsza EPką można przeczytać, że ten "duet nie miał prawa się udać, ale z impetem rozjeżdża polską popkulturę", to wszystko wskazuje na to, że nie zamierzają przerwać swojej współpracy. Kizo i Bletka zapowiedzieli, że pracują nad drugą częścią płyty, a ta z kolei będzie całkiem inna od tej, która ukazała się całkiem niedawno. Wiadomo również, że fani mogą się jej spodziewać jeszcze w 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że muzyczna para nie zwalnia tempa i dopiero się rozkręca. Kiedy ukaże się "PATOPOP Vol. 2"? Odpowiadamy!

Kizo i Bletka przejmują lato 2024! Ich wspólna EP-ka idealna na imprezę

Kizo i Bletka szykują wspólną płytę

Jedna z najbardziej wyczekiwanych EPek na Polskim rynku muzycznym to "PATOPOP", nad którą Kizo pracował wspólnie z Bletką. Okazuje się, że nie będzie to ostatnia, wspólna płyta. Kizo i Bletka zapowiedzieli ją jako "VOL. 1", a więc fani mogą spodziewać się również drugiej części. Na pytanie, czy mają plany na wspólną przyszłość muzyczną, Bletka odpowiedziała: "Myślę, że nasze drogi się nigdy nie rozejdą.". "A jeżeli chodzi o muzykę to mamy przygotowaną drugą część albumu, która będzie prawdopodobnie dłuższa niż ta pierwsza. To będzie mniej taka letnia muzyka, więcej poważnych treści, ale na to musicie poczekać." - dodał Kizo. Co chcieliby Kizo i Bletka, żeby słuchacze wyciągnęli z ich nowej EPki? "Ja bym chciała, żeby bawili się do tego jak najlepiej" - stwierdziła Bletka. "Jak najwięcej szczęścia w odnajdywaniu i żeby jak najwięcej odnaleźć szczęścia w słuchaniu muzyki, dużo rozrywki i zabawy, no bo pierwsza część EPki, jakby po to powstała i po to wychodzi właśnie na lato, żebyście się po prostu do tego świetnie bawili" - dokończył Kizo. Kiedy można spodziewać się "PATOPOP VOl. 2"? Tutaj Kizo i Bletka byli jednogłośni: "Końcówka roku". Pocieszające jest to, że jeszcze tego roku! Wszystko wskazuje na to, że fani zobaczą ten "duet, który nie miał prawa się udać" jeszcze wiele razy.

Kizo i Bletka z ogromnym sukcesem. Wystarczyło zaledwie 9 dni!

Kizo to tak naprawdę Patryk Woziński, polski raper oraz autor tekstów. Urodził się 26 czerwca w 1994 roku w Gdańsku. W 2024 roku będzie obchodził swoje 30 urodziny! Na swoim koncie ma już współprace z takimi artystami jak: Borixon, Szpaku, Żabson, Tymek, Wac Toja, Margaret czy Malik Montana. Kizo jest również członkiem formacji Chillwagon. Bletka to tak naprawdę Aleksandra Bletek. Polska piosenkarka i autorka tekstów, która zadebiutowała przed szerszą publicznością w 2023 roku. Na swoim koncie ma utwory, takie jak: "Melatoninka", "B012", "AWAYY" oraz "STER".

Kizo i Bletka z nowym singlem "Hero"