Białas 2023

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Muzyka

Konto SBM zhakowane! Trwają prace nad odzyskaniem kanału

2024-07-10 22:46

Zdaje się, że SBM ma całkiem spory orzech do zgryzienia. Na ich kanale YouTube niespodziewanie zawitał wizerunek własności Elona Muska. Jak się okazuje, nie jest to jednak wynik żadnej współpracy, a zwyczajny troll, który postanowił pobawić się na koncie wytwórni. Prace nad przywróceniem konta do pierwotnego stanu trwają.

Co robi logo Tesli na profilowej ikonce SBM Label? Tylko psoci, bo nie zostało umieszczone tam celowo. Wszystko to sprawka hakerskiego włamania na konto jednej z największych rapowych wytwórni muzycznych w Polsce. Zmieniła się nie tylko nazwa, ale i umieszczono tam materiały reklamowe Elona Muska oraz jego produktów. I choć od ataku minęło już kilkanaście godzin, oficjalne konta nie poinformowały nas o rozwiązaniu sprawy, więc wszystko wskazuje na to, że wytwórnia ma nie lada problem.

Co dalej ze skradzionym kanałem SBM?

Z tego, co Solar przekazał administratorowi fanpage'a Hype, podobny wypadek miał przytrafić się także innym kontom na YouTube. Trwają jednak intensywne prace nad sprawnym przywróceniem profilu do porządku. Kanał powoli zaczyna wyglądać tak, jak powinien, ale ślady po nieproszonym gościu zostaną na zawsze. Zniknęły bowiem liczne produkcje SBM, które spowodowały znaczne spadki liczby wyświetleń. Mamy jednak nadzieję, że już nikomu nie przytrafi się podobny incydent.

White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024. Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

MAX ON AIR - MICHAEL JACKSON, MATA, TAYLOR SWIFT