Kuqe2115 / Tymoteusz Puchacz

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Kuqe 2115 i piłkarz polskiej reprezentacji wymienili się... tatuażami!

2024-07-05 16:47

Ciekawa relacja, której nie spodziewało się pewnie wielu, wywiązała się pomiędzy osobowościami z dwóch tak różnych od siebie branży. Polskiego rapera Kuqe spod labela 2115 oraz piłkarza biegającego z numerem 15, Tymoteusza Puchacza, połączyły dwa tatuaże, które obaj prężnie pokazują na swoich social mediach.

Co prawda o oryginalność w reklamach coraz ciężej, bo powstają na pęczki, ale dla niektórych nie ma rzeczy niemożliwych. Niezwykłą kreatywnością wykazali się dwaj panowie – raper Kuqe 2115 i piłkarz Tymoteusz Puchacz. I choć obaj mają już znaczną kolekcję tatuaży na swoim ciele, to ich najnowszy dorobek jest nadzwyczaj oryginalny.

EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria

Co łączy rapera Kuqe 2115 i piłkarza Tymoteusza Puchacza?

Raper postanowił bowiem wytatuować sobie autograf, którego autorem jest jeden z piłkarzy FC Union Berlin oraz polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Tymoteusz Puchacz. To jednak jeszcze nie koniec! Tymek z kolei wytatuował sobie nazwę kawałka artysty, który miał premierę następnego dnia po północy. Tym samym na jego ramieniu widnieje tytuł piosenki zostań, proszę wraz z symbolem serduszka na końcu. Ciężko o lepszą i bardziej uroczą reklamę debiutującego singla. Ponadto piosenka wyszła wraz z klipem i jest już do odsłuchania, a poza Kuqe 2115, możemy usłyszeć tam też Bambi i francis.

Na fanpage'u Hype nie obyło się bez klasycznego komentarza, istniejącego specjalnie na takie okazje:

Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość

Kuqe 2115 i piłkarz polskiej reprezentacji wymienili się... tatuażami!

i

Autor: screen z Instagram/kuqe2115
Źródło: Kuqe2115 i piłkarz polskiej reprezentacji wymienili się... tatuażami! "Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość"