Mata i Tommy Cash w jednym bangerze! Ca$h Ready podbije świat?

i

Autor: AKPA

PREMIERA

Mata i Tommy Cash w jednym bangerze! "Ca$h Ready" podbije świat?

2024-03-15 12:30

To pierwsza międzynarodowa współpraca Maty! Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce - blisko po 3 miesiącach od wydania EP-ki 2038: Warszawa - pozytywnie zaskoczył swoim premierowym kawałkiem. Jak brzmi piosenka "Ca$h Ready"? Posłuchajcie jej premierowo już teraz.

15 marca swoją premierę miał singiel "CA$H READY" otwierający erę "CBW MIXTAPE 2" z gościnnym udziałem Maty, Tommy Ca$ha oraz JELEEL!. Ten eksperymentalno-trapowy utwór to pierwsza z oficjalnych kooperacji Maty z międzynarodowymi artystami. Połączenie klimatu nocnego życia Warszawy z unikatowym brzmieniem zagranicznych gości, sprawia że "CA$H READY" to idealne wprowadzenie w szary świat CBW.

Guzior przerywa ciszę piosenką "Hill Bomb" z Kubanem i zapowiada nowy album!

W 2023 roku powstała nowa inicjatywa stworzona przez Matę - CBW (COLD BOY WINTER). CBW to kolektyw kreatywny, który przy tworzeniu muzyki i ubrań, inspiruje się klimatem zimy w europie środkowo wschodniej. Sam mixtape tworzy organiczną platformę dla muzyków z undergroundu i mainstreamu do współpracy, eksperymentowania z brzmieniem i pokazania efektów szerokiemu gronu słuchaczy. W okresie od grudnia do lutego Mata otwiera swoje drzwi dla bliskich, dalszych oraz nieznajomych, zapraszając ich na sesje nagraniowe w Warszawie, których zwieńczeniem jest coroczne wydanie w takim samym kolorze - szarym. To właśnie ta barwa stanowi motyw główny w twórczości kolektywu już drugi rok z rzędu.

Znany raper sprzedawał kwiaty na Bielanach. Pod kioskiem był tłum

W ostatnich dniach na kanale CBW na Instagramie pojawiają się kolejne enigmatyczne informacje o nadchodzącego mixtapie. Nie tak dawno temu, Mata ogłosił 12 artystów, w tym Beteo,, Wola, Aleshen, Slowez czy kets4eki. Nie jest to z pewnością ostateczna liczba. Wskazuje na to fakt, że na kanale nadawczym Maty zostały udostępnione 3 fragmenty utworów, w tym jeden z Młodym Westem, który nie znalazł się na wyżej wymienionej liście. Zima kończy się już na dniach więc zapewne już za chwile dostaniemy kolejne informacje o zbliżającym się projekcie.

Mata & Tommy Cash - piosenka Ca$h Ready

(materiał prasowy)

Źródło: Mata i Tommy Cash w jednym bangerze! "Ca$h Ready" podbije świat?