MODELKI wrzucają 7. bieg i samplują ponadczasowy hit. Czy to plagiat?

i

Autor: Mateusz Wowro MODELKI wrzucają 7. bieg i samplują ponadczasowy hit. Czy to plagiat?

Lato 2024

MODELKI rozkręcają swoją karierę. Diamentowa płyta w zaledwie 10 tygodni

2024-06-27 9:18

"Chyba że z Tobą" to jeden z największych hitów Modelek i wszystkich platform muzycznych. Od kilku tygodni dumnie zagrzewa pierwsze miejsca, na listach przebojów. Kawałek doczekał się 27 milionów wyświetleń! MODELKI dopiero się rozkręcają!

MODELKI i ich "Chyba że z Tobą" to niekwestionowany hit lata 2024. Utwór ma już ponad 23 miliony streamów na Spotify i utrzymuje swoja pozycję w pierwszej piątce Top 50 Polska. MODELKI zdobyły diamentową płytę w zaledwie 10 tygodni. Ich kawałek został dostrzeżony nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Światowej klasy DJ wziął na warsztat utwór MODELEK, zremiksował go i wystąpił razem z twórczyniami na dachu warszawskiego biurowca. Wszystko wskazuje na to, że do dopiero początek wielkiej kariery MODELEK.

MODELKI "Chyba że z Tobą" hitem lata 2024

"Zakochałem się w tej piosence tak bardzo, że zacząłem nad nią pracować jeszcze przed spotkaniem z Modelkami. Chciałem im zrobić niespodziankę i zobaczyć ich reakcję. Remiks dokończyliśmy razem i jeszcze tego samego wieczoru wykonaliśmy go na rooftopie w Warszawie. Świetna zabawa" - mówił światowej sławy DJ - Jax Jones. Jones zremiksował kawałek MODELEK i wystąpił razem z nimi na dachu warszawskiego biurowca. Okazuje się, że "Chyba że z Tobą" to tylko jeden z trzech kawałków, które MODELKI przygotowały na lato 2024. Chwilę później ukazało się "HIFI (7 Bieg)", który powstał z sampla zespołu Wanda i Banda "Hi-Fi". Czy trzeci kawałek również zasłuży na miano letniego hitu? Premiera nowej piosenki zaplanowana jest na 5 lipca 2024 roku.

Vłodarski w zaskakującej współpracy! Ten numer stał się viralem jeszcze przed premierą

MODELKI szturmem wdarły się na polską scenę muzyczną. W zaskakującym tempie zyskały rzeszę odbiorców i miliony streamów. W skład MODELEK wchodzą: Zuza, Aga oraz Ula. Chyba nikt nie wie, czego po tym mocnym trio można się spodziewać.

Modelki podbiły polską branżę muzyczną. Kim są dziewczyny śpiewające "Chyba, że z Tobą"?