OKI ujawnił drugą piosenkę z płyty Era47. W teledysku - Quebonafide!

i

Autor: 2020 label OKI ujawnił drugą piosenkę z płyty Era47. W teledysku - Quebonafide!

PREMIERA

OKI ujawnił drugą piosenkę z płyty Era47. W teledysku - Quebonafide!

2024-04-14 18:43

Nawet superbohaterowie miewają słabsze momenty. Choć może się wydawać, że “to zakazana wiedza jak z Harry Pottera”. W drugim intro do albumu “ERA47” OKI dzieli się opowieścią o poszukiwaniu upragnionego życiowego balansu. “WRAK” to kolejna (po monumentalnej “Wodzie Sodowej”) odsłona współpracy rapera z @atutowym.

ERA47 to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dwie pierwsze odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

OKI - piosenka Wrak

WRAK jest drugą częścią filmowego dyptyku, zrealizowanego przez dom produkcyjny Papaya Films. Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, natomiast za zdjęcia odpowiada Nikodem Marek.

Sun Festival 2024 - kto wystąpi? LINE-UP hip-hopowej imprezy powala na kolana!

ERA47 to najnowszy solowy album OKI-ego, który ukaże się już 7 czerwca nakładem 2020 label. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com.

Źródło: OKI ujawnił drugą piosenkę z płyty Era47. W teledysku - Quebonafide!