SBM FFestival 2024 - line-up wzbogacony o nowe gwiazdy! Fani są zachwyceni

i

Autor: SBM LABEL SBM FFestival 2024 - line-up wzbogacony o nowe gwiazdy! Fani są zachwyceni

AKTUALNA LISTA

SBM FFestival 2024 - line-up wzbogacony o nowe rapgwiazdy! Fani są zachwyceni

2024-03-29 12:41

Kinny Zimmer, Young Igi, Chivas i Hubert. to kolejni artyści w line-upie tegorocznej edycji SBM FFestival. Wydarzenie odbędzie się między 29 a 31 sierpnia na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na dobrą imprezę!

Spis treści

 1. SBM FFestival 2024 - line-up, gwiazdy
 2. SBM FFestival 2024 - BILETY
 3. SBM FFestival 2024 - nowa lokalizacja

Line-up SBM FFestival 2024 poszerza się o kolejne mocne nazwiska. Kinny Zimmer, jeden z czołowych artystów labelu SBM kilka tygodni temu powrócił po prawie dwóch latach przerwy nowym singlem “Winda”. Nagranie, który za chwilę przekroczy 2 miliony odsłuchań na Spotify zapowiada nowe ruchy artysty, który pracuję nad następcą multiplatynowego “Letniska”. Występ Kinny’ego na SBM FFestival to jedna z pierwszych okazji, aby usłyszeć nowy materiał w wersji koncertowej. Na stołecznym festiwalu po raz pierwszy usłyszymy także innego topowego przedstawiciela rapowej sceny, czyli Young Igiego. To autor trzech pokrytych złotem albumów i takich hitów, jak “Bestia” czy “Mówiłaś” oraz współtwórca projektu OIO, wspólnie z Okim i Otsochodzi. 24 maja odbędzie się premiera nowego albumu artysty pt. “Ekskluzywny głód”, który stylistycznie ma mocno nawiązywać do artystycznych korzeni Igiego. Utwory z płyty usłyszymy również w ostatni weekend sierpnia na terenie warszawskiego AWFu.

SBM FFestival 2024 - kiedy, gdzie i kto wystąpi? Rapowe gwiazdy na jednej scenie!

SBM FFestival 2023 - Bambi

Materiał z nowego albumu z pewnością pojawi się także podczas festiwalowego występu Chivasa. Artysta związany z wytwórnią GUGU wydał na początku roku świetnie przyjęty krążek “Deathcore” a jego potencjalny koncert stał się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tegorocznego SBM FFestival. Zatem potwierdzamy występ, który będzie jednocześnie jedyną szansą na zobaczenie Chivas tego lata w Warszawie. 

Hubert. to z kolei reprezentant nowej fali rapu, który zdobywa coraz większą popularność głównie za sprawą dwóch ostatnich albumów – “święty spokój” i “wizuale”. Hubert. w swojej muzyce stawia na klimat, a koncerty udanie kontynuują nastrojowość jego muzyki w wersji live.

SBM FFestival 2024 - line-up, gwiazdy

 • Białas
 • Szpaku
 • Kinny Zimmer
 • Kukon
 • Fukaj
 • Chivas
 • Asster
 • Aleshen
 • Hubert

SBM FFestival 2024 - BILETY

Karnety trzydniowe na cały festiwal są dostępne za 449 zł, a ich cena będzie stopniowo wzrastać do 599 zł. Karnety VIP można obecnie kupić za 1499 zł, a w ostatniej puli będą kosztować 1999 zł, W skład tej wejściówki wchodzi: dostęp do dwóch stref VIP, fast track i osobne wejście dla posiadaczy karnetów VIP, specjalna oferta gastronomiczna (jedzenie, napoje, bar).

SBM FFestival 2024 - nowa lokalizacja

Ostatni festiwal tegorocznych wakacji po raz pierwszy odbędzie się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przestronne, zielone przestrzenie tej sportowej lokalizacji staną się nowym miejscem festiwalowego miasteczka. Od czwartku do soboty na scenach SBM FFestival zagra kilkudziesięciu artystów polskiej sceny rapowej –  od gwiazd SBM, po topowych artystów innych wytwórni i najciekawszych przedstawicieli nowej fali rapu. Jak zwykle, podczas festiwalu nie zabraknie też stref partnerskich, wielu atrakcji i niespodzianek – nie tylko muzycznych.

Źródło: SBM FFestival 2024 - line-up wzbogacony o nowe rapgwiazdy! Fani są zachwyceni