Heidi Klum, Snoop Dogg

i

Autor: AKPA Heidi Klum, Snoop Dogg

Igrzyska Olimpijskie 2024

Snoop Dogg wystąpi na Olimpiadzie? Artysta zmierzył się z legendami lekkoatletyki

2024-06-26 9:19

Snoop Dogg to jeden z najpopularniejszych raperów na świecie. Dosyć często zaskakuje swoich fanów i tak również było w tym przypadku. Raper wziął udział w przygotowaniach do Letnich Igrzysk Olimpijskich. Zmierzył się z amerykańskimi legendami lekkoatletyki. Miałby szanse na prawdziwej Olimpiadzie?

Snoop Dogg dołączył na chwilę do drużyny Stanów Zjednoczonych i wypróbował swoje siły z legendami lekkoatletyki. Razem z czterokrotnym medalistą olimpijskim Ato Boldenem i Wallacem Spearmonem, stanął do biegu na 200 metrów. Patrząc na jego wyniki, nie wydaje się żeby były takie najgorsze. W porównaniu z prawdziwymi sportowcami, wyniki dzieli przepaść. Czy Snoop Dogg miałby szanse na prawdziwej Olimpiadzie?

Snoop Dogg zmierzył się z legendami lekkoatletyki

Media obiegła informacja o próbach do Letnich Igrzysk Olimpijskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na bieżni pojawił się znany raper. Snoop Dogg postanowił zmierzyć się z amerykańskimi legendami lekkoatletyki. Stanął do biegu na 200 metrów z czterokrotnym medalistą olimpijskim Ato Boldenem i Wallacem Spearmonem. Artysta pokonał dystans z czasem 34,44. Nie tak najgorzej? Bolden pokonał ten dystans w zaledwie 16,9 sekund. Snoop Dogg skomentował swój bieg krótko: "34,44 dla 52-latka. Nie jest źle." - czytamy. Po udziale w przygotowaniach do Olimpiady, Snoop Dogg dołączył do teamu komentatorów.

50 najpopularniejszych hip-hopowych numerów w historii. Te utwory były słuchane najczęściej

Snoop Dogg to jeden z najpopularniejszych raperów na świecie. Urodził się 20 października w 1971 roku. Współpracował z takimi artystami jak: Wiz Khalifa, Blueface, Eminem, Dr. Dre, Tupac Shakur, 50 Cent, Gorillaz, Iza Lach, Akon, Kid Cudi czy Coolio.

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń