Trio bambi, Fukaj i stickxr w hitowym singlu Kubiego Producenta! Woda księżycowa

i

Autor: Sony Music Poland

GORĄCA NOWOŚĆ

Trio bambi, Fukaj i stickxr w hitowym singlu Kubiego Producenta! "Woda księżycowa"

2024-03-22 12:08

Wiadomość o nowym albumie producenckim Kubiego Producenta przyszła już do fanów prawie rok temu, przy okazji singla “Więcej Życia” ze Szpakiem oraz Bedoesem. Na nowy kazał czekać nam długo, ale zapowiadana w ostatnich tygodniach “Woda Księżycowa” obsadzona trójką artystów, w końcu wylądowała w streamingach. W singlu pojawili się gościnnie: bambi, Fukaj i stickxr, a utwór został okraszony klipem dostępnym na kanale YouTube Kubiego Producenta.

Wśród polskich producentów muzycznych niewielu może pochwalić się tak okazałym dorobkiem w tak młodym wieku. Kubi Producent skończył dopiero 23 lata, a na koncie poza albumem producenckim, ma krążki zrealizowane wspólnie z Bedoesem, Szpakiem czy Fukajem. Jak się okazuje - tych trzech artystów nie mogło zabraknąć naturalnie na jego drugiej płycie producenckiej.

Guzior przerywa ciszę piosenką "Hill Bomb" z Kubanem i zapowiada nowy album!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Kubi Producent, bambi, Fukaj - piosenka Woda księżycowa

Woda Księżycowa to utwór o charakterze refleksyjnym, a refleksje te głównie dotyczą tematów miłosnych. Romantyczny nastrój kawałka idealnie zgrywa się z naturą wokali bambi i stickxra, a Fukaj dobrze przełamuje to w charakterystycznym dla siebie, rapowym stylu. W podkładzie do “Wody Księżycowej” wykorzystany został sampel z utworu kanadyjskiego artysty Fog Lake. Jak zapowiada Kubi Producent - na kolejny singiel nie przyjdzie nam długo czekać.

Źródło: Trio bambi, Fukaj i stickxr w hitowym singlu Kubiego Producenta! "Woda księżycowa"