White 2115 nie zwalnia tempa. Po hicie Spadająca gwiazda wypuścił Offwhite!

i

Autor: Sony Music Poland White 2115 nie zwalnia tempa. Po hicie "Spadająca gwiazda" wypuścił "Offwhite"!

ZASKOCZYŁ FANÓW

White 2115 nie zwalnia tempa. Po hicie "Spadająca gwiazda" wypuścił "Offwhite"!

2024-04-12 13:31

Nie minęły nawet trzy dni od premiery „Spadającej Gwiazdy”, pierwszego singla zapowiadającego nowy album White’a 2115, a do sieci właśnie trafił drugi kawałek promujący to wydawnictwo! „Offwhite” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można zobaczyć na naszej stronie.

Jak już wracać, to z przytupem. White 2115, który ostatni solowy utwór opublikował w 2022 roku, kazał fanom czekać na siebie blisko 2 lata. W środę, 10 kwietnia, ukazał się zapowiadany od kilku tygodni singiel „Spadająca Gwiazda” i od razu trafił na 2. miejsce dziennej listy najpopularniejszych polskich utworów na Spotify. Utwór utrzymany w punk-rapowej stylistyce zdecydowanie przypadł do gustu fanom artysty, ale White nie zapomniał także o tej grupie słuchaczy, której bliżej jest do trapowych brzmień. Tym sposobem do sieci trafił „Offwhite”, skomponowany przez Pedro i DKanee, z klimatycznym teledyskiem w reżyserii Alexandra Paka. Singiel promuje najnowszy, piąty już solowy album White’a 2115, który ukaże się w 2024 roku.

HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Nieznana jest jeszcze data premiery albumu ani data rozpoczęcia jego przedsprzedaży, ale można spodziewać się, że wzbudzi ona spore zainteresowanie wśród fanów White’a 2115. Dowodem na to może być dedykowany merch rapera, którego nakład wyprzedał się w zaledwie 24 godziny od rozpoczęcia sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że White był w stanie w ciągu dwóch dni opublikować dwa single i wyprzedać cały nakład ubrań firmowanych jego ksywką, to w przypadku tego artysty lepiej trzymać rękę na pulsie.

White 2115 - piosenka Offwhite

Źródło: White 2115 nie zwalnia tempa. Po hicie "Spadająca gwiazda" wypuścił "Offwhite"!