Young Igi ogłasza swoje opus magnum! 15 minut zapowiedzią płyty Ekskluzywny Głód

i

Autor: lea_harmoza Young Igi ogłasza swoje opus magnum! "15 minut" zapowiedzią płyty "Ekskluzywny Głód"

PREMIERA

Young Igi ogłasza swoje opus magnum! "15 minut" zapowiedzią płyty "Ekskluzywny Głód"

2024-03-26 13:51

Przełomowe projekty lubią ciszę. Wie o tym Young Igi, który po wydaniu “Zapisków z Marginesu” skupił wszystkie siły na płycie, która w 100% urzeczywistni jego wizję rapu. Reprezentant składu OIO połączył siły z teamem producenckim Sergiusz & 2K, a pierwszym efektem tej niecodziennej współpracy jest singlowe “15 minut”.

Na tle spektakularnej zimowej scenerii - w zrealizowanym przez Xawito klipie do “15 minut” - Young Igi nie tylko dzieli się ze słuchaczami obecną chwilą, ale snuje również pełne optymizmu wizje najbliższej przyszłości. W tym kontekście pierwsza zapowiedź albumu “Ekskluzywny Głód” dobrze wprowadza w klimat płyty, którą artysta zaanonsował jako swoje opus magnum:

"Ekskluzywny Głód" to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Produkcyjny wpierdol, nawijkowo coś świeżego - moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie. Dziękuję!

Znany raper sprzedawał kwiaty na Bielanach. Pod kioskiem był tłum

Young Igi - nowa piosenka

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny Głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Young Igi - nowa płyta

Wraz z premierą singla “15 minut” wystartował także preorder nowej płyty: https://www.ekskluzywnyglod.pl. Wydawcą krążka jest Def Jam Recordings Poland. Album ukaże się 24 maja.

Źródło: Young Igi ogłasza swoje opus magnum! "15 minut" zapowiedzią płyty "Ekskluzywny Głód"