Young Leosia

i

Autor: Piętka/AKPA

wyznanie

Young Leosia szczerze o relacji z Żabsonem. „Ja nie jestem zawistną osobą”

2024-03-12 17:48

Young Leosia zyskała swoją sławę w 2020, kiedy zdecydowała się wziąć udział w „Hot16Challenge2”. Jeszcze w 2023 roku współpracowała z Żabsonem, gdy nagle poinformowała o odejściu z jego wytwórni - Internaziomale. W jednym z podcastów wyjawiła trochę więcej szczegółów, które dotyczyły jej współpracy z popularnym raperem.

Young Leosia o relacji z Żabsonem

Young Leosia udzieliła 11 marca 2024 roku wywiadu dla Żurnalisty, w którym opowiedziała o swojej relacji z Żabsonem i wytwórni Internaziomale. Jej wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia i są dosyć wymijające. Pewnych faktów, nie udało się jednak ukryć. Żurnalista zadał Young Leosi pytanie, w którym próbował się dowiedzieć, czy jej odejście z wytwórni Internaziomale było spowodowane tym, że usłyszała nagle, że nie wydadzą jej płyty. Young Leosia na samym początku się zmieszała i nie chciała odpowiadać na to pytanie. Wyjaśniła jednak, że nie chodziło o pieniądze, a o prywatne powody: „To były prywatne powody, a nie biznesowo-publiczne” - powiedziała. Kolejne pytanie brzmiało: „Czy ty uważasz, że da się to jeszcze odkręcić?”. Żurnalista zaznaczył fakt, że branża jest dosyć mała i fajnie jest się trzymać razem, szczególnie w momencie, w którym się zna i robiło się już coś wspólnie. Leosia znowu udzieliła wymijającej odpowiedzi: „A czy Wu-Tang Clan się kiedyś pogodził? (…) Chodzi mi o to, że moglibyśmy siedzieć na tych samych backstage’ach nienawidząc się i dalej wychodzić razem na scenę, ale czy w rapie nie chodzi też o jakąś prawdę?” - odparła Leosia. „Nie chcę powiedzieć nie lub tak, bo bekowe by było gdyby coś się nagle stało i za 10 lat nagralibyśmy razem piosenkę. W tym momencie jest to dla mnie abstrakcyjny scenariusz” - dodała. Young Leosia zaznaczyła, że nie jest zawistną osobą i nie chce trzymać negatywnych emocji w stosunku do innych osób: „Ja nie jestem zawistną osobą i nie chcę trzymać negatywnych emocji w stosunku do innych osób w sobie, bo uważam, że na koniec dnia to MNIE, najbardziej niszczy (…) i to mnie, zżera od środka” - mówiła w podcaście dla „zurnalistapl”. Na koniec dodała: „Jeżeli miałoby kiedykolwiek dojść do jakiejś rozmowy, to niech do niej dojdzie”.

Young Leosia idzie za ciosem! Jej numer z Żabsonem podbija sieć

Young Leosia to Sara Leokadia Sudoł - polska piosenkarka, raperka i DJ-ka. Urodziła się 13 sierpnia w 1998 roku w Szczecinie. W 2020 roku wraz z Żabsonem, Beteo i Borrucim wydała singel „Ulala”. Największą popularność przyniósł jej album „Hulanki”. To właśnie tam beztrosko piła Bacardi w klubie ze szklanki. Piosenka „Szklanki” ma na platformie YouTube niemal 42 miliony wyświetleń. 7 marca 2024 roku pojawił się nowy album artystki „PG$”. Aktualnie związana jest z innym sławnym influencerem - Kacprem Błońskim. 

Young Leosia obchodzi 25. urodziny. Poznajcie historię viralowej raperki

Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże
Źródło: Young Leosia szczerze o relacji z Żabsonem. „Ja nie jestem zawistną osobą”