Żabson

i

Autor: Facebook/profil artysty Żabson będzie jednym z artystów, którzy wystąpią podczas SO FRESH Festivalu w Kielcach.

król trapu

Żabson w odważnym wyznaniu. "Stworzyłem polski trap"

2024-07-03 11:33

Żabson to jeden z najpopularniejszych raperów, na którego koncerty chodzą tłumy fanów. W swoim najnowszym singlu stwierdza, że to on jest twórcą polskiego trapu. O co dokładnie chodzi?

Mateusz Zawistowski to znany szerszej publiczności Żabson - raper z Opoczna. Raper słynie ze sowich kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Tym razem zaskoczył fanów odważnym stwierdzeniem. Żabson uznał się za twórcę polskiego trapu. Nieco więcej o swojej ścieżce kariery, opowiedział w najnowszym utworze "Klasa biznes". Okazuje się, że nie miał w życiu łatwo i nie da się ukryć, że jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć. Ciężka praca popłaca! Jak rozwijał się muzycznie "król" polskiego trapu?

Żabson i bracia Golec na jednej trasie koncertowej? Wymowny komentarz Kuby Wojewódzkiego

Żabson o stworzeniu polskiego trapu i swojej karierze

Żabson to jeden z popularniejszych raperów w Polsce. Od wielu lat, nieustannie rozwija swoją karierę. Może już pochwalić się rzeszą fanów, które nie tylko wykupują jego albumy, ale również tłumnie przychodzą na koncerty. Całkiem niedawno gościł w najnowszym albumie KęKę - "04:01". Raper nie zwolnił tempa i podzielił się ze słuchaczami, premierowym numerem "Klasa biznes". To właśnie w nim opowiedział o swojej drodze i rozwoju kariery. Pokusił się nawet o stwierdzenie, że to on stworzył polski trap. "Nie było mnie stać na Mc’Donalds, dziś mam american life jak Madonna" - możemy usłyszeć w najnowszym kawałku. Raper zadeklarował w nim również, że "stworzył polski trap". "To tylko intro do najlepszego lotu mojego życia…" - czytamy w opisie do singla "Klasa biznes". Utwór pojawił się w serwisie YouTube 2 lipca 2024 roku. Aktualnie zebrał już ponad 40 tysięcy odtworzeń. Fani z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych numerów od Żabsona. On zdecydowanie nie zapomina o swoich fanach.

Żabson to polski raper i autor tekstów. Urodził się 2 lipca w 1994 roku w Opocznie. Zadebiutował w 2015 roku, minialbumem zatytułowanym "NieKumam". Debiutancki album studyjny rapera ukazał się w 2018 roku pod nazwą "To ziomal". Współpracował z wykonawcami, takimi jak: Borixon, Białas, Kaz Bałagane, Solar, Sitek, Malik Montana, Quebonafide czy Young Leosia.

Żabson przerwał koncert. Poszło o korek od butelki. "Ludzie, którzy to projektują, powinni nie mieć wakacji"

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050