wielki powrót

Znany raper wraca na scenę po latach. Trasa koncertowa rozpocznie się już w październiku

2024-03-18 21:50

Piotr Dominik Siara, bo o nim tutaj mowa, wraca na scenę po paru latach nieobecności. Raper KęKę ogłosił, że wróci do koncertowania zaraz po tym, jak wyda kolejną płytę. Wszystko zmierza do tego, że jego „04:01” ujrzy światło dzienne w czerwcu tego roku. Gdzie i kiedy wystąpi?

Spis treści

  1. KęKę wraca na scenę po latach
  2. "04:01 TOUR” KęKę - Kiedy i gdzie? 

KęKę zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Raper zadeklarował w 2022 roku, że po zakończeniu trasy z albumem „Siara” zawiesza koncertowanie, bo nie zamierza „odgrzewać kotletów” na siłę. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć rapera na żywo?

Kękę w szczerym i przejmującym wyznaniu. Fani wspierają rapera

KęKę wraca na scenę po latach

Raper KęKę wraca do koncertowania po dwóch latach nieobecności. „Ostatni raz na scenie wystąpiłem we wrześniu 2022 r. Obiecałem sobie i Wam, że wrócę dopiero z nowym materiałem. Jestem więc! Stęskniony i głodny występów jak nigdy! Już na jesieni rusza pierwsza część „ 4:01 TOUR”. Jak widzicie miast nie ma dużo, bilety też są ograniczone. Razem z @bashesh_official radzimy się spieszyć ! (…) Serdecznie Was zapraszam !” - napisał na swoim Instagramie KęKę. Do tej pory, na koncertowej mapie pojawiło się 7 miast, ale wszystko wskazuje na to, że to nie koniec ogłoszeń. „P.S Uprzedzając pytania, pracujemy nad NAJWAŻNIEJSZĄ LOKACJĄ” - dodał w swoim wpisie raper. Na fanów czekają już dwa, promujące płytę utwory: "Znachor" oraz "Start". 

Eska - RAP20

"04:01 TOUR” KęKę - Kiedy i gdzie? 

Na koncertowej mapie "04:01 Tour" znalazły się już pierwsze daty i miasta. Oto one:

  • 04.10 - Kraków
  • 05.10 - Łódź
  • 11.10 - Rzeszów
  • 12.10 - Zabrze
  • 18.10 - Szczecin
  • 08.11 - Poznań
  • 22.11 - Warszawa
  • ??.?? - „Najważniejsza lokacja”

KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

Piotr Dominik Siara to znany szerszej publiczności raper KęKę. Występuje również pod pseudonimami: Kę, Kiki, Kędzior, Mr Kękę, KęKi oraz Arais. Kę urodził się 15 września w 1983 roku w Radomiu. Przez długi czas mierzył się z chorobą alkoholową, a jego walka z nią została przypieczętowana wielkim sukcesem muzycznym. Od 2015 roku pozostaje w trzeźwości. Karierę rozpoczął w 2001, chociaż początki jego sławy były bardziej undergroundowe. W 2020 roku poślubił Martę Nizio, z którą ma dwóch synów. Na swoim koncie ma 6 albumów studyjnych, minialbum oraz 3 albumy kompilacyjne.

Znani raperzy sprzed lat. Jeśli masz 30 lat i więcej, to możliwe, że dorastałeś przy ich muzyce!