wyznanie

KęKę o najgorszym zagranym koncercie. "Jak Eminem"

2024-07-04 11:40

KęKę to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Na jego koncerty przychodzą tłumy fanów. Artysta postanowił podzielić się niecodziennym wyznaniem. Szczerze opowiedział, o swoim najgorszym koncercie. Jak na nim było i dlaczego uważa go za najgorszy? Przekonajcie się sami.

KęKę to tak naprawdę Piotr Dominik Siara. Swoją karierę rozpoczął w 2001 roku. Zdominował rodzimą scenę hip-hopu. Chętnie opowiada o rozwoju swojej kariery i o tym, jak doszedł na sam szczyt. Na jego koncerty przychodzą tłumy wiernych fanów. Artysta często współpracuje z topowymi artystami. W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że przeżył na własnej skórze, swój najgorszy koncert. Dlaczego taki był i dlaczego tak uważa? Zobaczcie sami!

KęKę o swoim najgorszym koncercie

KęKę był gościem w jednym z ostatnich wywiadów Winiego. W trwającej ponad godzinę rozmowie, wyznał kilka szczegółów, ze swojego artystycznego życia i dorobku. Raper został zapytany o swój najgorszy koncert. Okazało się, że jego najgorszym występem był... ten pierwszy. "To było w 2002 r. Miałem wtedy nagrane ze trzy kawałki. Zagrałem tam od czapy, mało kogo tam znałem. W Radomiu w teatrze był jakiś przegląd rapowy – oczywiście nachlany, najarany. Nie pamiętałem tekstów. Wszedłem na mikrofon, powiedziałem ze dwa zdania, nie pamiętałem tekstu. Drugi kawałek tak samo – zacząłem coś nieudolnie freestyle’ować do dźwiękowca i zszedłem stamtąd. Jak Eminem" - opowiedział rozbawiony raper. Dziś podchodzi do tej sytuacji z ogromnym dystansem. Nie da się jednak ukryć, że przeżycie tego przed setkami słuchaczy, musiało być naprawdę ciężkie.

Kękę w szczerym i przejmującym wyznaniu. Fani wspierają rapera

KęKę to tak naprawdę Piotr Dominik Siara. Urodził się 15 września w 1983 roku w Radomiu. Karierę rozpoczął w 2001 roku. W 2020 roku poślubił Martę Nizio. Para doczekała się dwóch synów. Niegdyś cierpiał na chorobę alkoholową. Trzeźwy pozostaje od 2015 roku.

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń