Tatuatorka o anielskim głosie? INEE wydała utwór DMT

i

Autor: Grupa ZPR MEDIA Tatuatorka o anielskim głosie? INEE wydała utwór DMT

gorący duet

Kiełas i Inee wypuścili nowy singiel. Oto "Motyle"

2024-07-08 10:47

Kiełas zaskoczył swoich fanów, po krótkiej przerwie. Razem z Inee i producentem Gibbsem wypuścili nowy singiel. Po dobrze przyjętym singlu Inee, przyszedł czas na duet z Kiełasem. Trzeba przyznać, że "Motyle" i ich kolaboracja to strzał w dziesiątkę!

Inee to jedna z najnowszych postaci na rynku hip-hopowym w Polsce. Zyskała wielu fanów, a jej album "Manga" cieszy się sporym powodzeniem. Kiełas postanowił połączyć siły z charyzmatyczną raperką i stworzyli singiel, którego producentem został Gibbs. Trzeba przyznać, że piosenka podbije zapewne nie jedną listę przebojów. "Motyle" ukazały się 4 lipca, a liczba odtworzeń osiągnęła w kilka dni, niemal 100 tysięcy. Fani nie mogą czuć się zawiedzeni.

Żabson w odważnym wyznaniu. "Stworzyłem polski trap"

Kiełas i Inee w singlu "Motyle"

Inee i Kiełas postanowili stworzyć charyzmatyczny duet, w wyniku czego powstały "Motyle". Wielu uznało ten utwór za niezwykle emocjonalny. Po stronie produkcyjnej stanął Gibbs, który odpowiada za melodyjne i subtelne brzmienie kawałka. "Motyle" ukazały się na platformie YouTube 4 lipca. W kilka dni zebrały niemal 100 tysięcy odtworzeń. Nie da się ukryć, że ten numer podbije nie jedną listę przebojów. Całość dopełnił osobliwy teledysk. Fani Inee mogą już zacierać ręce. Najnowszy album gwiazdy ukaże się jeszcze w tym roku. Czy będzie tam więcej Kiełasa? Tego nie można wykluczyć. Fani są zgodni - potrzebują go więcej i częściej: "Kiełas chcemy Cię częściej słyszeć! Za**biście wyszło", "Jak Kiełas wchodzi to ciary", "Kiełas jak zwykle.... Nie zawodzi", "Kiełas Ty ze wszystkiego zrobisz złoto", "Uwielbiam głos Inee, jedna z najlepszych polskich wokalistek", "Jak zwykle niezawodny duet! Czekam na album" - czytamy w komentarzach na YouTube.

„Cały ten rap” - zwiastun serialu już dostępny! Kiedy premiera na Netfliksie?

Clout Festival z vibe fm! Nie może was zabraknąć!

Quiz: Klasyki polskiego rapu. Tego słuchały tysiące ludzi. Sprawdź, jak dobrze znasz rapowe kawałki

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła..." (Peja "Głucha noc")
Peja - Głucha noc